Świeże wyroby
dla Twojej restauracji

Czy prowadzisz restauracje i chciałbyś zaskoczyć swoich Klientów smakiem tradycyjnych wędlin z domowego Gospodarstwa Rolnego? 🐷

Kochamy smaczne, świeże i zdrowe posiłki tak jak Ty. Właśnie dlatego od kilku lat dostarczamy najwyższej jakości produkty spożywcze do wielu placówek, a od dwóch lat prowadzimy sklep internetowy. Jeśli zależy Ci na dobrych, smacznych, zdrowych produktach, cenisz punktualność – skontaktuj się z nami, by poznać całą ofertę.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Naturalne składniki

Mięso, które wykorzystujemy pochodzi z naszej własnej hodowli, nasze świnki karmimy paszą produkowaną na bazie uprawianych przez nas zbóż.

Świeże wyroby

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na świeże produkty. Wędliny wędzone są tylko dwa razy w tygodniu i od razu sprzedawane.

Pasja i jakość

Jesteśmy małym, rodzinnym gospodarstwem, dlatego wkładamy mnóstwo serca w to co robimy. Zawsze otrzymasz od nas wyroby najwyższej jakości.

Tradycyjne wędliny

Nasze wędliny nie zawsze będą takie same pod względem koloru i wyglądu, bo każda partia mięsa jest inna, ale przez to są też wyjątkowe bo nie są wynikiem masowej produkcji.

01.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, by uzgodnić szczegóły zamówienia.

02.

W kolejnym kroku kompletujemy i  pakujemy Twoje zamówienie. Będziemy je pakować w opakowanie termiczne z wkładem chłodzącym, dzięki którym Twoje produkty są bezpieczne. Wysyłamy je kurierem.

03.

Dostawa prosto na wskazane przez Ciebie miejsce. Kurier przywiezie Twoją paczkę pod drzwi. Wysyłkę realizujemy w środę i w czwartek.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów

Nasze wyroby i wędliny są przygotowywane z najwyższej jakości składników, dbając o autentyczność i tradycję. Każda porcja przynosi ze sobą wyjątkowy smak wiejskich przysmaków, którym nie będzie można się oprzeć. Twoi goście będą zachwyceni różnorodnością, estetyką i wyjątkowym smakiem naszych wyrobów. 

Jeśli chcesz zapewnić swojej restauracji doskonałe produkty, które oczarują Twoich gości, skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością przedstawimy Ci pełną ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.

Tel: +48 502 728 447

Czy masz do nas pytania? 🙂

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie