Swojskie wędliny

Poznaj wyroby Smaki Doliny Zielawy

Uwaga! ⚠️ Jeśli chcesz otrzymać zamówienie przed Bożym Ciałem (30.05), złóż zamówienie do 26 maja (włącznie) 🥩🚚 

Chcesz kupić naturalne wędliny, ale mieszkasz w dużym mieście? Teraz nie jest to żaden problem. Zamówisz u nas domowe wyroby, bez względu na to, w jakiej części Polski mieszkasz, a my wyślemy je do Ciebie w bezpiecznej paczce. Dzięki temu możesz włączyć swoje ulubione wędzonki swojskie do jadłospisu nie tylko od święta. Sprawdź, co mamy w naszej ofercie i zamów naturalne wyroby wędliniarskie na swój stół.

Swojskie wyroby wędliniarskie z dostawą pod Twój adres

Wędliny zajmują szczególne miejsce w diecie większości Polaków. Niestety wielu z nich sięga na co dzień po niezdrowe wyroby ze sklepów, które mają mnóstwo konserwantów i szkodliwych substancji. Najczęściej znacznie odbiegają też w smaku od swojskich wyrobów wędliniarskich. Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z wędlin, jeśli chcesz zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Zamiast tego polecamy tradycyjne wyroby z przydomowej masarni, które są nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Co znajdziesz w naszej ofercie? Mamy takie wędliny jak:

Ceny wędlin swojskich w naszym sklepie nie są wysokie, więc możesz spokojnie włączyć je do swojej codziennej diety.

Naturalne wędliny prosto z wiejskiego gospodarstwa

Jak powstaje nasza wędlina bez konserwantów? Wszystko zaczyna się w wiejskim gospodarstwie we wsi Dawidy, w którym hodujemy niewielką trzodę. Świnie karmimy paszą na bazie zbóż z własnego pola. Wszystkie swojskie wyroby wytwarzamy tradycyjną metodą w naszej przydomowej masarni. Nie używamy żadnych niepotrzebnych chemicznych dodatków. Nasze swojskie domowe wyroby zawdzięczają swój niepowtarzalny smak starannie dobranej mieszance przypraw. Wędzenie odbywa się tylko dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i wtorki, a nasze swojskie wędliny wysyłamy w środy i czwartki, więc masz pewność, że otrzymasz wyłącznie świeże produkty. Wszystkie wędliny naturalne i każdy wyrób wędliniarski z podrobów odpowiednio zabezpieczamy przed zapakowaniem, a następnie wysyłamy w paczce z wkładem chłodzącym na adres klienta.

W naszej ofercie znajdziesz także inne swojskie wyroby w niskich cenach. Mamy między innymi wyroby z podrobów (na przykład pasztety, kaszanki, salcesony itp.) oraz swojskie kiełbasy. Szukasz zdrowej i smacznej swojszczyzny na Boże Narodzenie, wesele czy inną ważną okazję? W takim przypadku najlepiej sprawdzi się paczka z wędlinami, w której znajdziesz różne rodzaje tradycyjnych wyrobów, które uświetnią każdą uroczystość. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, a z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów!

smakidolinyzielawy.pl Reviews with ekomi-pl.com