Paczki

Poznaj wyroby Smaki Doliny Zielawy

Uwaga! ⚠️ Jeśli chcesz otrzymać zamówienie przed Bożym Ciałem (30.05), złóż zamówienie do 26 maja (włącznie) 🥩🚚 

Chcesz zamówić naturalne wędliny na święta? A może przygotowujesz się do chrzcin lub wesela? Bez względu na okazję paczka z wędlinami spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To idealny wybór dla wszystkich, którzy lubią smak tradycyjnych wyrobów, a przy tym dbają o swoje zdrowie. Swojskie kiełbasy nie zawierają konserwantów, barwników i innych niepotrzebnych składników, które znajdziesz w wyrobach z supermarketów. Sami zajmujemy się wędzeniem, a mięso pochodzi z naszej niewielkiej hodowli. Możesz więc mieć pewność, że każda paczka z wędlinami tradycyjnymi to zdrowy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do zakupów!

Paczki wędlin na każdy stół

W naszej ofercie znajdziesz różne paczki wędlin tradycyjnych, więc z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Zarówno rozmiar paczki, jak i rodzaj wyrobów dopasujesz do swoich potrzeb. Bez względu na to, jakie zestawy wędlin wybierzesz, otrzymasz produkty wysokiej jakości i o wspaniałym smaku. Skąd ta pewność? Odpowiadamy za jakość artykułów na każdym etapie — od hodowli świń aż do wysłania paczki. Mięso pochodzi wyłącznie z naszego gospodarstwa, a trzodę karmimy paszą na bazie zbóż z naszego pola. Wszystkie wędliny wytwarzamy w przydomowej wędzarni tradycyjną metodą bez dodatku konserwantów.

Lubisz swojskie wędliny, ale zastanawiasz się, czy paczka z tradycyjnej wędzarni dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie? Nie musisz się tym martwić. Do pakowania paczek z wędlinami swojskimi podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Przede wszystkim wysyłamy wyłącznie świeże artykuły. Żadna kiełbasa i żaden wyrób wędliniarski z podrobów nie jest przygotowywany “na zapas” i nie czeka w zamrażarce. Wszystkie produkty są wysyłane następnego dnia, więc możesz być pewny/a, że otrzymasz świeże wędliny, które nie tylko cudownie smakują, lecz także pięknie pachną. Każdy zestaw mięs odpowiednio zabezpieczamy, a następnie pakujemy wraz z wkładem chłodzącym. Przesyłkę wyślemy najszybszą możliwą metodą — pocztą kurierską.

Paczka z wędlinami tradycyjnymi — nie tylko na święta

Paczki z Doliny Zielawy sprawdzą się podczas każdej okazji. Mamy zestawy mięs o różnej wadze, więc wybierzesz u nas paczkę zarówno na wielką uroczystość, jak i na kameralne przyjęcia. Nie musisz jednak czekać na święta, żeby cieszyć się smakiem tradycyjnych wyrobów. Pamiętaj, że wędzone wędliny możesz przechowywać nawet do dwóch tygodni w lodówce, podczas gdy kiełbasy z marketu są do wyrzucenia już po kilku dniach. Warto więc zamówić raz na jakiś czas większą paczkę z tradycyjnej wędzarni niż uzupełniać zapasy co kilka dni w pobliskim sklepie.

smakidolinyzielawy.pl Reviews with ekomi-pl.com