Kiełbasy

Poznaj wyroby Smaki Doliny Zielawy

Uwaga! ⚠️ Jeśli chcesz otrzymać zamówienie przed Bożym Ciałem (30.05), złóż zamówienie do 26 maja (włącznie) 🥩🚚 

Każdy, kto choć raz spróbował tradycyjnych wyrobów, nie zadowoli się wędlinami z supermarketu. Na szczęście swojskie kiełbasy możesz teraz kupić o każdej porze roku, bez względu na to, czy mieszkasz w dużym mieście czy na wsi. Wystarczy, że zamówisz wybrane wyroby na stronie naszego sklepu, a my wyślemy je na Twój adres pocztą kurierską. Każdą przesyłkę odpowiednio zabezpieczamy, więc możesz mieć pewność, że kiełbasa wędzona bezpiecznie do Ciebie dotrze w najszybszym możliwym terminie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swojskie wędliny na swój stół.

Kiełbasy tradycyjne na każdą okazję

Domowe kiełbasy tradycyjne co roku trafiają na świąteczny stół w większości polskich domów. Jednak kto powiedział, że muszą gościć w Twojej kuchni tylko przy okazji wyjątkowych uroczystości? Nasze kiełbasy domowe wysyłamy przez cały rok do każdego miejsca w Polsce, więc możesz cieszyć się ich niepowtarzalnym smakiem, nawet jeśli mieszkasz w metropolii. Ich cena nie jest wysoka, więc możesz spokojnie włączyć je do swojej codziennej diety. Jakie kiełbasy swojskie mamy w ofercie? Znajdziesz u nas między innymi:

Czym się wyróżnia nasza kiełbasa swojska? Wędliny domowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to tradycyjne wyroby, które wykonujemy sami. Dodajemy do nich wyłącznie naturalne składniki, a za ich wspaniały smak odpowiada dobranie odpowiedniej mieszanki przypraw. Nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku, więc masz pewność, że nasze naturalne wędliny są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Bez względu na to, czy jesteś amatorem białej kiełbasy parzonej czy wiejskiej wędzonej, nasze wyroby spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Swojskie kiełbasy z przydomowej masarni

Domowym wyrobem kiełbasy zajmujemy się już od wielu lat, więc dobrze wiemy, jakie oczekiwania mają nasi klienci. Zależy im na szybkiej wysyłce, dobrym składzie oraz wspaniałym smaku i aromacie. Możemy się pochwalić, że stanęliśmy na wysokości zadania, dostarczając wysokiej jakości naturalne wędliny domowe. Wędzenie kiełbasy przeprowadzamy sami tradycyjną metodą, a wykorzystujemy do tego mięso z własnej trzody. Dbamy o jakość naszych wyrobów jeszcze na etapie hodowli zwierząt — nasze świnie karmimy paszą na bazie zbóż z własnego pola. Wszystkie kiełbasy i każdy wyrób wędliniarski z podrobów odpowiednio zabezpieczamy i wysyłamy do klienta w bezpiecznej paczce z wkładem chłodzącym.

Do naszych swojskich kiełbas polecamy także inne naturalne wędliny, takie jak szynka, schab, słonina czy karczek. A może potrzebujesz większej ilości swojskich wyrobów na wyjątkową uroczystość? W takim razie świetnym wyborem będzie paczka z wędlinami, w której znajdziesz różne tradycyjne produkty z naszej masarni. Zapraszamy do zakupów!

smakidolinyzielawy.pl Reviews with ekomi-pl.com