Wyroby z podrobów

Poznaj wyroby Smaki Doliny Zielawy

Uwaga! ⚠️ Jeśli chcesz otrzymać zamówienie przed Bożym Ciałem (30.05), złóż zamówienie do 26 maja (włącznie) 🥩🚚 

smakidolinyzielawy.pl Reviews with ekomi-pl.com

Każdy wyrób wędliniarski z podrobów, który znajdziesz na naszej stronie, to wysokiej jakości produkt tradycyjny bez barwników i konserwantów. Jak je przygotowujemy? Uważamy, że natury nie trzeba ulepszać, więc wykorzystujemy tylko najprostsze składniki. Wszystkie swojskie wędliny robimy sami w naszej przydomowej masarni, więc mamy pewność ich wysokiej jakości. Wyznajemy zasadę “od pola do stołu”. Co to znaczy? Swojskie wyroby z podrobów przygotowujemy ze świń z naszej hodowli, które dokarmiamy paszą na bazie zbóż z naszego pola. Dbamy więc o jakość naszych wędlin już na etapie hodowli zwierząt. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami w ramach Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności (QAFP). Posiadamy stosowny certyfikat, który potwierdza, że zarówno hodowla naszych zwierząt, jak i wytwarzanie wędlin odbywa się w odpowiednich warunkach. Złóż zamówienie u nas i przekonaj się, jak smakują naturalne wyroby z podrobów z naszego gospodarstwa we wsi Dawidy. Zapraszamy do zakupów!
Naturalne wyroby z podrobów z dostawą do domu
Obecnie coraz więcej osób żyje w biegu i nie ma czasu na dbanie o zdrową dietę. Niestety wiąże się to nierzadko ze złymi wyborami żywieniowymi. Mieszkańcy dużych miast często kupują niezdrowe wędliny z supermarketu z dodatkiem wzmacniaczy smaku i innych szkodliwych chemicznych dodatków. Takie produkty nie tylko nie smakują dobrze, ale także na dłuższą metę źle wpływają na zdrowie. Nie musi tak jednak być. W naszym sklepie internetowym zamówisz naturalne wędliny z przesyłką na Twój adres domowy. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Warszawie czy w Gdańsku — nasza paczka bezpiecznie do Ciebie dotrze. Wszystkie tradycyjne wyroby z podrobów wysyłamy następnego dnia po zakończeniu produkcji, żebyś miał(a) pewność, że otrzymasz świeży produkt. Nie mrozimy naszych produktów, żeby jak najdłużej zachowały swój wspaniały smak i aromat. Nasze wędliny zabezpieczamy, pakując je wraz z wkładem chłodzącym i wysyłamy na adres klienta pocztą kurierską.

Jakie wyroby z podrobów znajdziesz w naszej ofercie? Mamy między innymi:

kaszanki,
pasztety,
pasztetowe,
salceson.

Wytwarzamy je tradycyjną metodą w małych ilościach — nie stawiamy na masową produkcję. W opisie każdego produktu dodaliśmy także pełny skład swojskich wyrobów z podrobów, żebyś mógł/mogła mieć pewność, że sięgasz po artykuły najwyższej jakości.

Polecamy także inne naturalne wędliny i swojskie kiełbasy, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. A może potrzebujesz większej ilości swojszczyzny na święta, wesele, Sylwestra lub inną ważną uroczystość? W takim przypadku najlepiej sprawdzi się paczka z wędlinami, w której znajdziesz różne rodzaje tradycyjnych wyrobów. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, a z łatwością znajdziesz coś dla siebie.